Yamaha FZ1 2009
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Yamaha FZ1 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 77 mm |
|---|---|
| Takt | 53.6 mm |
| Snaga motora | 150 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 11000 okr./min |
| Okretni moment | 106 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.5 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Pokretanje | Digitalno |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 5 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 998 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2140 mm |
| Širina | 770 mm |
| Visina | 1060 mm |
| Međuosovinski razmak | 1460 mm |
| Visina sjedala | 815 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 214 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Cijena Yamaha FZ1
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
Yamaha FZ1 Povijest
Yamaha FZ1 2015

150 KS
998 ccm
214 kg
Yamaha FZ1 2014

150 KS
998 ccm
214 kg
7.225,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha FZ1 2013

150 KS
998 ccm
214 kg
7.308,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha FZ1 2012

150 KS
998 ccm
214 kg
6.050,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha FZ1 2011

149 KS
998 ccm
214 kg
5.866,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha FZ1 2010
Yamaha FZ1 2010
149 KS
998 ccm
214 kg
5.314,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha FZ1 2009

150 KS
998 ccm
214 kg
5.359,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha FZ1 2008

150 KS
998 ccm
190 kg
5.147,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha FZ1 2007

150 KS
998 ccm
204 kg
5.171,00 €prosječna tržišna cijena
Yamaha FZ1 2006

150 KS
998 ccm
204 kg
4.792,00 €prosječna tržišna cijena
Alternative za Yamaha FZ1
Najčešća pitanja Yamaha FZ1
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha FZ1?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha FZ1 s godinom proizvodnje 2006 inosi prosječno 4.720 EUR uz prosječnu kilometražu od 36.341 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha FZ1 ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha FZ1?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Yamaha FZ1.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha FZ1? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2014, stabilnost cijene motocikla Yamaha FZ1 bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je +1 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha FZ1?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Yamaha FZ1. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
Yamaha FZ1 Slike
Izvor: 1000PS




Prikaži više slika




























