Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2009
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.
/1.jpg?format=webp&quality=80&width=1200&height=790&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=pad)
Ključne specifikacije Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2009
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Provrt | 97 mm |
| Takt | 67.5 mm |
| Snaga motora | 143 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 10000 okr./min |
| Okretni moment | 103 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8000 okr./min |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 998 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Öhlins |
Stražnji ovjes
| Robna marka | Öhlins |
|---|
Prednje kočnice
| Tehnologija | radijalno |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1410 mm |
| Visina sjedala | 810 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 206 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 18 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) Povijest
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2010

143 KS
1000 ccm
206 kg
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2009
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 KS
998 ccm
206 kg
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2008
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 KS
998 ccm
185 kg
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2007
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 KS
998 ccm
185 kg
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2006
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
143 KS
998 ccm
185 kg
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) 2005
/gr.jpg?format=webp&quality=80&width=404&height=304)
139 KS
998 ccm
185 kg
Najčešća pitanja Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory)
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory)?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) s godinom proizvodnje 2006 inosi prosječno 3.900 EUR uz prosječnu kilometražu od 32.600 km.
- Koji je bolji? Motocikl Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory)?
- U usporedbi s drugim Supersport motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory).
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory)? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2009, stabilnost cijene motocikla Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) bila je loša u usporedbi s drugim Supersport motociklima. Trend cijena bio je -16 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory)?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory). Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
Aprilia RSV 1000 R Factory (RSV Mille R Factory) Slike
Izvor: 1000PS
/2.jpg?format=webp&quality=80&scale=both&width=1984&height=1116&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=pad)
/gr.jpg?format=webp&quality=80&scale=both&width=1984&height=1116&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=pad)
Prikaži više slika