Honda CB 600 F Hornet 2009
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Honda CB 600 F Hornet 2009 Iskustva i stručna recenzija
nastynils
The 600 Hornet is already a classic in this segment. The first Hornet was inexpensive and at heart it was a somewhat slimmed-down CBR. Just under 100 hp and the cool design were enough to be able to show off everywhere, even with little money.

Ključne specifikacije Honda CB 600 F Hornet 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 67 mm |
|---|---|
| Takt | 42.5 mm |
| Snaga motora | 102 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 12000 okr./min |
| Okretni moment | 64 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 10500 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 599 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Prilagodba | Povrat |
Stražnji ovjes
| Prilagodba | Povrat |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2085 mm |
| Širina | 760 mm |
| Visina | 1090 mm |
| Međuosovinski razmak | 1435 mm |
| Visina sjedala | 800 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 198 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 19 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Cijena Honda CB 600 F Hornet
Honda CB 600 F Hornet Povijest
Honda CB 600 F Hornet 2014

102 KS
599 ccm
200 kg
6.192,00 €prosječna tržišna cijena
Honda CB 600 F Hornet 2013

102 KS
599 ccm
200 kg
5.322,00 €prosječna tržišna cijena
Honda CB 600 F Hornet 2012

102 KS
599 ccm
200 kg
4.916,00 €prosječna tržišna cijena
Honda CB 600 F Hornet 2011

102 KS
599 ccm
198 kg
5.128,00 €prosječna tržišna cijena
Honda CB 600 F Hornet 2010

102 KS
599 ccm
198 kg
4.262,00 €prosječna tržišna cijena
Honda CB 600 F Hornet 2009

102 KS
599 ccm
198 kg
4.152,00 €prosječna tržišna cijena
Honda CB 600 F Hornet 2008

97 KS
599 ccm
178 kg
3.952,00 €prosječna tržišna cijena
Honda CB 600 F Hornet 2007

102 KS
599 ccm
173 kg
3.918,00 €prosječna tržišna cijena
Honda CB 600 F Hornet 2006

97 KS
599 ccm
178 kg
3.136,00 €prosječna tržišna cijena
Honda CB 600 F Hornet 2005

97 KS
599 ccm
178 kg
3.348,00 €prosječna tržišna cijena
Alternative za Honda CB 600 F Hornet
Najčešća pitanja Honda CB 600 F Hornet
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Honda CB 600 F Hornet?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Honda CB 600 F Hornet s godinom proizvodnje 2003 inosi prosječno 2.600 EUR uz prosječnu kilometražu od 30.925 km.
- Koji je bolji? Motocikl Honda CB 600 F Hornet ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Honda CB 600 F Hornet?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Honda CB 600 F Hornet.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Honda CB 600 F Hornet? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2012, stabilnost cijene motocikla Honda CB 600 F Hornet bila je normalna u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -2 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Honda CB 600 F Hornet?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Honda CB 600 F Hornet. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
Honda CB 600 F Hornet Slike
Izvor: 1000PS






























