Benda Chinchilla 350 CVT
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Benda Chinchilla 350 CVT 2026
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | V |
|---|---|
| Snaga motora | 34 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8700 okr./min |
| Okretni moment | 31 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6500 okr./min |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača, |
| Prijenos | Remen |
| Vrsta prijenosa | Variomatic |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 343 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Visina sjedala | 690 mm |
|---|---|
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 195 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 16 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A2 |
| Euro Norm | Euro 5+ |
Oprema
| Oprema | LED farovi, |
|---|
Najčešća pitanja Benda Chinchilla 350 CVT
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Benda Chinchilla 350 CVT?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Benda Chinchilla 350 CVT s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 5.900 EUR uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Benda Chinchilla 350 CVT ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Benda Chinchilla 350 CVT?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Benda Chinchilla 350 CVT.
- Koliko je popularan motocikl Benda Chinchilla 350 CVT?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Benda Chinchilla 350 CVT.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.






















