Kawasaki Meguro S1 2026
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Kawasaki Meguro S1 2026
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 67 mm |
|---|---|
| Takt | 66 mm |
| Snaga motora | 18 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7000 okr./min |
| Okretni moment | 18.6 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5800 okr./min |
| Stupanj kompresije | 9 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Provrt za gas | 32 mm |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Digitalno |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 2 |
| Ventili | OHC |
| Hlađenje | Zrak |
| Radni obujam | 233 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 37 mm |
| Put | 117 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
| Put | 95 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Čelik |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 63 stupanj |
| Trag | 99 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 265 mm |
| Klip | Dva klipa |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 220 mm |
| Klip | Jedan klip |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 90 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 18 inč |
| Širina stražnje gume | 110 mm |
| Visina stražnje gume | 90 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2125 mm |
| Širina | 800 mm |
| Visina | 1090 mm |
| Međuosovinski razmak | 1415 mm |
| Visina sjedala | 745 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 133 kg |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 143 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 12 l |
| Euro norma | Euro 5+ |
Oprema
| Oprema | LED farovi |
|---|
Najnoviji članci 1000PS o Kawasaki Meguro S1
Cijena Kawasaki Meguro S1
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
Kawasaki Meguro S1 Povijest
Kawasaki Meguro S1 2025

18 KS
233 ccm
133 kg
5.670,00 €prosječna tržišna cijena
FAQ gume Kawasaki Meguro S1
Najčešća pitanja Kawasaki Meguro S1
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Kawasaki Meguro S1?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Kawasaki Meguro S1 s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 4.850 EUR uz prosječnu kilometražu od 561 km.
- Koji je bolji? Motocikl Kawasaki Meguro S1 ili motocikl Royal Enfield Bear 650?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Kawasaki Meguro S1?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Kawasaki Meguro S1.
- Koliko je popularan motocikl Kawasaki Meguro S1?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Kawasaki Meguro S1. Izvješća o testiranju ovog modela rijetko se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
Kawasaki Meguro S1 Slike
Izvor: 1000PS







Prikaži više slika













