Honda Vision 110 2026
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Honda Vision 110 2026
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 47 mm |
|---|---|
| Takt | 63.1 mm |
| Snaga motora | 9 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7500 okr./min |
| Okretni moment | 9 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 5750 okr./min |
| Stupanj kompresije | 10 |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Centrifugalna sila, Više ploča u uljnoj kupki |
| Paljenje | Digitalno, Tranzistor |
| Prijenos | Remen |
| Vrsta prijenosa | Variomatic |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 2 |
| Ventili | OHC |
| Hlađenje | Zrak |
| Radni obujam | 109 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 31 mm |
| Put | 90 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes spojen u jednu komponentu |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Put | 85 mm |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 26.5 stupanj |
| Trag | 71 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 220 mm |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Bubanj |
|---|---|
| Promjer | 130 mm |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Kombinirani kočni sustav |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 80 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 16 inč |
| Širina stražnje gume | 90 mm |
| Visina stražnje gume | 90 % |
| Promjer stražnje gume | 14 inč |
| Dužina | 1925 mm |
| Širina | 686 mm |
| Visina | 1125 mm |
| Međuosovinski razmak | 1280 mm |
| Visina sjedala | 785 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 100 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 4.9 l |
| Maksimalna brzina | 89 km/h |
| Sukladnost licence | A1 |
| Raspon | 272 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 44 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 1.9 l / 100 km |
| Euro norma | Euro 5+ |
| Razmak od tla | 175 mm |
Oprema
| Oprema | USB-C utičnica, Punjenje i napajanje |
|---|
Najnoviji članci 1000PS o Honda Vision 110
Cijena Honda Vision 110
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
Honda Vision 110 Povijest
Honda Vision 110 2025

8.7 KS
109 ccm
100 kg
2.703,00 €prosječna tržišna cijena
FAQ gume Honda Vision 110
Najčešća pitanja Honda Vision 110
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Honda Vision 110?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Honda Vision 110 s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 2.640 EUR uz prosječnu kilometražu od 47 km.
- Koji je bolji? Motocikl Honda Vision 110 ili motocikl Honda Vision 110?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Honda Vision 110?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Honda Vision 110.
- Koliko je popularan motocikl Honda Vision 110?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Honda Vision 110.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
Honda Vision 110 Slike
Izvor: 1000PS







Prikaži više slika
















