CFMOTO 800MT Sport 2025
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije CFMOTO 800MT Sport 2025
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Snaga motora | 89.9 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9250 okr./min |
| Okretni moment | 75 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8000 okr./min |
| Cilindri | 2 |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 799 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Kayaba |
| Put | 160 mm |
| Prilagodba | Kompresija |
Stražnji ovjes
| Put | 150 mm |
|---|---|
| Prilagodba | Kompresija |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | J.Juan |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
| Robna marka | J.Juan |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 80 % |
| Promjer prednje gume | 19 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2234 mm |
| Širina | 853 mm |
| Visina | 1277 mm |
| Međuosovinski razmak | 1531 mm |
| Visina sjedala | 825 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 231 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 19 l |
| Kombinirane emisije CO2 | 119.6 g/km |
Najnoviji članci 1000PS o CFMOTO 800MT Sport
Cijena CFMOTO 800MT Sport
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
CFMOTO 800MT Sport Povijest
CFMOTO 800MT Sport 2024

89.9 KS
799 ccm
231 kg
10.207,00 €prosječna tržišna cijena
CFMOTO 800MT Sport 2023

89.9 KS
799 ccm
231 kg
10.182,00 €prosječna tržišna cijena
FAQ gume CFMOTO 800MT Sport
- Koje gume trenutno preporučuje urednički tim od 1000 KS za ovaj model?
Touring enduro road
Travel enduro tires with a clear road focus that can also cope with short detours on gravel roads.
Touring enduro 50 / 50
Tires that are designed for mixed on-road and off-road use.
Touring enduro 80 road / 20 off-road
Real touring enduro tires which are also fun for occasional detours on gravel passes.
Najčešća pitanja CFMOTO 800MT Sport
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla CFMOTO 800MT Sport?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla CFMOTO 800MT Sport s godinom proizvodnje 2023 inosi prosječno 9.110 EUR uz prosječnu kilometražu od 6.298 km.
- Koji je bolji? Motocikl CFMOTO 800MT Sport ili motocikl CFMOTO 800MT Explore?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla CFMOTO 800MT Sport?
- U usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima dostupnost je loša. Na tržištu je dostupno malo motocikala CFMOTO 800MT Sport.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla CFMOTO 800MT Sport? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2023, stabilnost cijene motocikla CFMOTO 800MT Sport bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Enduro motorcycle motociklima. Trend cijena bio je -3 % tijekom prve godine i TrendSecondYear} % tijekom druge godine.
- Koliko je popularan motocikl CFMOTO 800MT Sport?
- Na tržištu je mala potražnja za motociklom CFMOTO 800MT Sport.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
CFMOTO 800MT Sport Slike
Izvor: 1000PS



Prikaži više slika






















