GASGAS SM 700 2023
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije GASGAS SM 700 2023
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 105 mm |
|---|---|
| Takt | 80 mm |
| Snaga motora | 74 KS |
| Okretni moment | 73.5 Nm |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Zaštita od blokiranja stražnjeg kotača |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Podmazivanje | cirkulacija pritiska |
| Radni obujam | 692.7 ccm |
Prednji ovjes
| Put | 215 mm |
|---|
Stražnji ovjes
| Put | 240 mm |
|---|
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 63.6 stupanj |
Prednje kočnice
| Promjer | 320 mm |
|---|
Stražnje kočnice
| Promjer | 240 mm |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Načini vožnje, ABS za zavoje |
|---|
Dimenzije i težina
| Visina sjedala | 898 mm |
|---|---|
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 148.5 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 13.5 l |
| Raspon | 329 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 96 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 4.1 l / 100 km |
Najnoviji članci 1000PS o GASGAS SM 700
Cijena GASGAS SM 700
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
GASGAS SM 700 Povijest
GASGAS SM 700 2024

74 KS
692.7 ccm
148 kg
11.449,00 €prosječna tržišna cijena
GASGAS SM 700 2023

74 KS
692.7 ccm
148 kg
11.094,00 €prosječna tržišna cijena
Najčešća pitanja GASGAS SM 700
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla GASGAS SM 700?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla GASGAS SM 700 s godinom proizvodnje 2023 inosi prosječno 11.070 EUR uz prosječnu kilometražu od 3.471 km.
- Koji je bolji? Motocikl GASGAS SM 700 ili motocikl GASGAS ES 700?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla GASGAS SM 700?
- U usporedbi s drugim Supermoto motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala GASGAS SM 700.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla GASGAS SM 700? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2022, stabilnost cijene motocikla GASGAS SM 700 bila je normalna u usporedbi s drugim Supermoto motociklima. Trend cijena bio je -3 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl GASGAS SM 700?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom GASGAS SM 700. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
GASGAS SM 700 Slike
Izvor: 1000PS








Prikaži više slika

















