Piaggio 1 + 2026
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Piaggio 1 + 2026
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Električni sustav |
|---|---|
| Snaga motora | 3 KS |
| Okretni moment | 125 Nm |
| Pokretač | Električni sustav |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Potporni element |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 175 mm |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 175 mm |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | Načini vožnje, Moderna elektronika |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 100 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 80 % |
| Promjer prednje gume | 10 inč |
| Širina stražnje gume | 100 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Promjer stražnje gume | 10 inč |
| Dužina | 1680 mm |
| Širina | 750 mm |
| Visina | 1080 mm |
| Međuosovinski razmak | 1220 mm |
| Visina sjedala | 770 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 90 kg |
| Maksimalna brzina | 45 km/h |
| Raspon | 90 km |
| Snaga akumulatora (V) | 48 V |
| Kapacitet akumulatora (Ah) | 48 Ah |
| Performanse akumulatora (kWh) | 2.3 kWh |
Oprema
| Oprema | Sustav bez ključa, Komfor |
|---|
Cijena Piaggio 1 +
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
Piaggio 1 + Povijest
Piaggio 1 + 2025

3 KS
90 kg
Piaggio 1 + 2024

1.6 KS
90 kg
3.164,00 €prosječna tržišna cijena
Piaggio 1 + 2023

1.6 KS
90 kg
2.836,00 €prosječna tržišna cijena
Piaggio 1 + 2022

1.6 KS
90 kg
3.344,00 €prosječna tržišna cijena
Najčešća pitanja Piaggio 1 +
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Piaggio 1 +?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Piaggio 1 + s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 3.430 EUR uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Piaggio 1 + ili motocikl Peugeot Kisbee SE?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Piaggio 1 +?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Piaggio 1 +.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Piaggio 1 +? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2021, stabilnost cijene motocikla Piaggio 1 + bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Scooter motociklima. Trend cijena bio je +84 % tijekom prve godine i TrendSecondYear} % tijekom druge godine.
- Koliko je popularan motocikl Piaggio 1 +?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Piaggio 1 +.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
Piaggio 1 + Slike
Izvor: 1000PS



Prikaži više slika















