Piaggio Liberty 125 2022
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Piaggio Liberty 125 2022
Motor i pogonski sustav
| Snaga motora | 11 KS |
|---|---|
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8250 okr./min |
| Okretni moment | 10.75 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6500 okr./min |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Centrifugalna sila |
| Prijenos | Remen |
| Vrsta prijenosa | Automatski |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 3 |
| Ventili | OHC |
| Hlađenje | Zrak |
| Podmazivanje | cirkulacija pritiska |
| Radni obujam | 124 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes spojen u jednu komponentu |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Prilagodba | Predopterećenje |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Bubanj |
|---|---|
| Promjer | 140 mm |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 90 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 80 % |
| Promjer prednje gume | 16 inč |
| Širina stražnje gume | 100 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Promjer stražnje gume | 14 inč |
| Dužina | 1945 mm |
| Širina | 690 mm |
| Visina | 1095 mm |
| Međuosovinski razmak | 1340 mm |
| Visina sjedala | 790 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 124 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 6 l |
| Maksimalna brzina | 91 km/h |
| Raspon | 240 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 60 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 2.5 l / 100 km |
Najnoviji članci 1000PS o Piaggio Liberty 125
Cijena Piaggio Liberty 125
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
Piaggio Liberty 125 Povijest
Piaggio Liberty 125 2026

11 KS
124 ccm
128 kg
3.191,00 €prosječna tržišna cijena
Piaggio Liberty 125 2025

11 KS
124 ccm
128 kg
3.226,00 €prosječna tržišna cijena
Piaggio Liberty 125 2024

11 KS
124 ccm
124 kg
3.062,00 €prosječna tržišna cijena
Piaggio Liberty 125 2023

11 KS
124 ccm
124 kg
2.613,00 €prosječna tržišna cijena
Piaggio Liberty 125 2022

11 KS
124 ccm
124 kg
3.069,00 €prosječna tržišna cijena
Piaggio Liberty 125 2021

11 KS
124 ccm
124 kg
2.591,00 €prosječna tržišna cijena
FAQ gume Piaggio Liberty 125
Najčešća pitanja Piaggio Liberty 125
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Piaggio Liberty 125?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Piaggio Liberty 125 s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 2.950 EUR uz prosječnu kilometražu od 14 km.
- Koji je bolji? Motocikl Piaggio Liberty 125 ili motocikl Yamaha RayZR?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Piaggio Liberty 125?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Piaggio Liberty 125.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Piaggio Liberty 125? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2021, stabilnost cijene motocikla Piaggio Liberty 125 bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Scooter motociklima. Trend cijena bio je -20 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Piaggio Liberty 125?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Piaggio Liberty 125. Izvješća o testiranju ovog modela rijetko se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
Piaggio Liberty 125 Slike
Izvor: 1000PS





Prikaži više slika

















