Fantic Caballero Rally 500 2022
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Fantic Caballero Rally 500 2022
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 94.5 mm |
|---|---|
| Zdvih | 64 mm |
| Výkon motoru | 40 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7100 ot/min |
| Točivý moment | 40.2 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 6000 ot/min |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Otvor škrtící klapky | 40 mm |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Zapalování | CDI |
| Typ převodovky | Řazení převodovkou |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 1 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 449 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Průměr | 43 mm |
| Vzdálenost stlačení | 200 mm |
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Monoshock |
| Vzdálenost stlačení | 200 mm |
| Nastavení | Trakční fáze |
| Materiál | Ocel |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|---|
| Typ rámu | Středová trubka |
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|---|
| Průměr | 320 mm |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 230 mm |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 80 % |
| Průměr přední pneumatiky | 19 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 80 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2080 mm |
| Rozvor | 1425 mm |
| Výška sedla | 860 mm |
| Suchá hmotnost (s ABS) | 150 kg |
| Pohotovostní hmotnost (s ABS) | 157 kg |
| Objem palivové nádrže | 12 l |
| Řidičská oprávnění | A2 |
| Rozsah | 285 km |
| Kombinované emise CO2 | 97 g/km |
| Kombinovaná spotřeba paliva | 4.2 l/100km |
Nejnovější články 1000PS o Fantic Caballero Rally 500
Cena Fantic Caballero Rally 500
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Fantic Caballero Rally 500 Historie
Fantic Caballero Rally 500 2026

44 HP
463 cm³
150 kg
Fantic Caballero Rally 500 2025

44 HP
463 cm³
150 kg
Fantic Caballero Rally 500 2024

40 HP
449 cm³
150 kg
Fantic Caballero Rally 500 2023

40 HP
449 cm³
150 kg
230 383,00 Kčprůměrná tržní cena
Fantic Caballero Rally 500 2022

40 HP
449 cm³
150 kg
204 402,00 Kčprůměrná tržní cena
Fantic Caballero Rally 500 2021

40 HP
449 cm³
150 kg
222 854,00 Kčprůměrná tržní cena
Fantic Caballero Rally 500 2020

40 HP
449 cm³
150 kg
Fantic Caballero Rally 500 2019

40 HP
449 cm³
150 kg
FAQ pneumatiky Fantic Caballero Rally 500
FAQ Fantic Caballero Rally 500
- Jaká je současná tržní cena Fantic Caballero Rally 500?
- Současná tržní cena Fantic Caballero Rally 500, rok výroby 2026, je 201 680 CZK s průměrně najetými 0 km.
- Který je lepší? Fantic Caballero Rally 500 nebo Ducati Scrambler Desert Sled?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Fantic Caballero Rally 500?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Fantic Caballero Rally 500.
- Jak je populární Fantic Caballero Rally 500?
- Na trhu je po Fantic Caballero Rally 500 průměrná poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Fantic Caballero Rally 500 Obrázky
Zdroj: 1000PS




















Zobrazit více obrázků
















