Kawasaki Ninja ZX-10R 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Kawasaki Ninja ZX-10R 2009
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 76 mm |
| Zdvih | 55 mm |
| Výkon motoru | 188 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 12500 ot/min |
| Točivý moment | 113 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 115 ot/min |
| Kompresní poměr | 12.9 |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 4 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 998 cm³ |
Podvozek
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá trubka |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Pouzdro tlumiče | Polo plovoucí třmen |
| Technologie | Petal |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Šířka | 710 mm |
| Výška | 1135 mm |
| Rozvor | 1415 mm |
| Výška sedla | 830 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 208 kg |
| Objem palivové nádrže | 17 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Kawasaki Ninja ZX-10R
Kawasaki Ninja ZX-10R Historie
Kawasaki Ninja ZX-10R 2026

998 cm³
613 371,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-10R 2025

203 HP
998 cm³
207 kg
615 495,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-10R 2024

203 HP
998 cm³
207 kg
667 899,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-10R 2023

203 HP
998 cm³
207 kg
578 757,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-10R 2022

203 HP
998 cm³
207 kg
572 303,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-10R 2021

203 HP
998 cm³
207 kg
611 716,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-10R 2017

200.1 HP
998 cm³
198 kg
464 986,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-10R 2016

200.1 HP
998 cm³
198 kg
393 689,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-10R 2015

200.1 HP
998 cm³
198 kg
376 396,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-10R 2014

200.1 HP
998 cm³
198 kg
281 739,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-10R 2013

200.1 HP
998 cm³
198 kg
Kawasaki Ninja ZX-10R 2012

200.1 HP
998 cm³
198 kg
241 498,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-10R 2011

200.1 HP
998 cm³
198 kg
245 222,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-10R 2010

187 HP
998 cm³
208 kg
175 552,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-10R 2009

188 HP
998 cm³
208 kg
267 755,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-10R 2008

175 HP
998 cm³
173 kg
169 622,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-10R 2007

175 HP
998 cm³
173 kg
Kawasaki Ninja ZX-10R 2006

175 HP
998 cm³
173 kg
163 362,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Ninja ZX-10R 2005

175 HP
998 cm³
170 kg
165 596,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Kawasaki Ninja ZX-10R
FAQ Kawasaki Ninja ZX-10R
- Jaká je současná tržní cena Kawasaki Ninja ZX-10R?
- Současná tržní cena Kawasaki Ninja ZX-10R, rok výroby 2026, je 491 500 CZK s průměrně najetými 0 km.
- Který je lepší? Kawasaki Ninja ZX-10R nebo Suzuki GSX-R 1000?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Kawasaki Ninja ZX-10R?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů Kawasaki Ninja ZX-10R.
- Jak stabilní je cena použitého Kawasaki Ninja ZX-10R? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2018 byla stabilita ceny Kawasaki Ninja ZX-10R dobrá v porovnání s jinými motocykly Supersport. Cenový trend byl -18% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Kawasaki Ninja ZX-10R?
- Na trhu je po Kawasaki Ninja ZX-10R velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Kawasaki Ninja ZX-10R Obrázky
Zdroj: 1000PS






















