Yamaha BT 1100 Bulldog 2005
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Yamaha BT 1100 Bulldog 2005
Motor a pohon
| Výkon motoru | 65 HP |
|---|---|
| Převodovka | Kardan |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Vzduch |
| Posunutí | 1063 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1530 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 812 mm |
| Suchá hmotnost | 230 kg |
| Objem palivové nádrže | 20 l |
| Maximální rychlost | 180 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Yamaha BT 1100 Bulldog
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Yamaha BT 1100 Bulldog Historie
Yamaha BT 1100 Bulldog 2006

65 HP
1063 cm³
230 kg
Yamaha BT 1100 Bulldog 2005

65 HP
1063 cm³
230 kg
84 197,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Yamaha BT 1100 Bulldog
- Jaká je současná tržní cena Yamaha BT 1100 Bulldog?
- Současná tržní cena Yamaha BT 1100 Bulldog, rok výroby 2002, je 119 210 CZK s průměrně najetými 28 681 km.
- Který je lepší? Yamaha BT 1100 Bulldog nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Yamaha BT 1100 Bulldog?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Yamaha BT 1100 Bulldog.
- Jak stabilní je cena použitého Yamaha BT 1100 Bulldog? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2007 byla stabilita ceny Yamaha BT 1100 Bulldog normální v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -5% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Yamaha BT 1100 Bulldog?
- Na trhu je po Yamaha BT 1100 Bulldog vysoká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.



























