NIU M1S
Najděte technické údaje, ceny a recenze.
Klíčové atributy NIU M1S 2019
Motor a pohon
| Typ motoru | Elektrický |
|---|
| Točivý moment | 95 Nm |
|---|
| Typ převodovky | Automatický |
|---|
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice |
|---|
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|
| Tlumič nárazů | Monoshock |
|---|
Podvozek
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|
| Spuštění | mechanický |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Délka | 1640 mm |
|---|
| Šířka | 657 mm |
|---|
| Výška | 1099 mm |
|---|
| Rozvor | 1150 mm |
|---|
| Suchá hmotnost | 57.7 kg |
|---|
NIU M1S Historie
FAQ NIU M1S
- Který je lepší? NIU M1S nebo Piaggio 1?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný NIU M1S?
- V porovnání s jinými motocykly Skútr je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů NIU M1S.
- Jak je populární NIU M1S?
- Na trhu je po NIU M1S velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
NIU M1S Obrázky