Arctic Cat Prowler 1000 XT
Najděte technické údaje, ceny a recenze.
Klíčové atributy Arctic Cat Prowler 1000 XT 2018
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 92 mm |
|---|
| Zdvih | 71.6 mm |
|---|
| Typ převodovky | Automatický |
|---|
| Takty | Čtyřtaktní |
|---|
| Počet ventilů na válec | 4 |
|---|
| Chlazení | kapalný vzduch |
|---|
| Zdvihový objem | 951 cm³ |
|---|
Přední náprava
| Vzdálenost stlačení | 254 mm |
|---|
Zadní náprava
| Vzdálenost stlačení | 254 mm |
|---|
Přední brzdy
Zadní brzdy
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 14 palců |
|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 14 palců |
|---|
| Délka | 3029 mm |
|---|
| Šířka | 1549 mm |
|---|
| Výška | 2007 mm |
|---|
| Rozvor | 1905 mm |
|---|
| Suchá hmotnost | 596.5 kg |
|---|
| Objem palivové nádrže | 31 l |
|---|
Arctic Cat Prowler 1000 XT Historie
FAQ Arctic Cat Prowler 1000 XT
- Který je lepší? Arctic Cat Prowler 1000 XT nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Arctic Cat Prowler 1000 XT?
- V porovnání s jinými motocykly Čtyřkolky/ATV je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Arctic Cat Prowler 1000 XT.
- Jak je populární Arctic Cat Prowler 1000 XT?
- Na trhu je po Arctic Cat Prowler 1000 XT velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.