Husqvarna TC 50 2026
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Husqvarna TC 50 2026
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 39.5 mm |
|---|---|
| Zdvih | 40.7 mm |
| Palivový systém | Karburátor |
| Stupně | 66 |
| Startér | Kick |
| Typ spojky | Odstředivá síla |
| Převodovka | Řetěz |
| Typ převodovky | Řazení převodovkou |
| Válce | 1 |
| Takty | Dvoutaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Mazání | Smíšené |
| Zdvihový objem | 49.9 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Technologie | Vzduchová vídlice |
| Značka | WP |
| Průměr | 35 mm |
| Vzdálenost stlačení | 200.6 mm |
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Monoshock |
| Pouzdro tlumiče | přímý |
| Značka | WP |
| Vzdálenost stlačení | 190.5 mm |
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
| Materiál | Hliník |
Podvozek
| Rám | Chrom-molybdenum |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolébka |
| Náklon | 66 stupně |
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|---|
| Průměr | 160 mm |
| Spuštění | Hydraulický |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 160 mm |
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 60 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 100 % |
| Průměr přední pneumatiky | 12 palců |
| Průměr zadní pneumatiky | 10 palců |
| Rozvor | 1026 mm |
| Výška sedla | 645 mm |
| Suchá hmotnost | 43.5 kg |
| Objem palivové nádrže | 2.35 l |
| Světlá výška | 233 mm |
Cena Husqvarna TC 50
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Husqvarna TC 50 Historie
Husqvarna TC 50 2025

49.9 cm³
42 kg
115 757,00 Kčprůměrná tržní cena
Husqvarna TC 50 2024

46.9 cm³
42 kg
110 627,00 Kčprůměrná tržní cena
Husqvarna TC 50 2023

49 cm³
41 kg
105 359,00 Kčprůměrná tržní cena
Husqvarna TC 50 2022

49 cm³
41 kg
109 358,00 Kčprůměrná tržní cena
Husqvarna TC 50 2021

49 cm³
41 kg
105 966,00 Kčprůměrná tržní cena
Husqvarna TC 50 2020

49 cm³
41 kg
78 936,00 Kčprůměrná tržní cena
Husqvarna TC 50 2019

49 cm³
41 kg
60 595,00 Kčprůměrná tržní cena
Husqvarna TC 50 2018

49 cm³
41 kg
66 194,00 Kčprůměrná tržní cena
Husqvarna TC 50 2017

49 cm³
41 kg
FAQ Husqvarna TC 50
- Jaká je současná tržní cena Husqvarna TC 50?
- Současná tržní cena Husqvarna TC 50, rok výroby 2018, je 97 420 CZK s průměrně najetými 0 km.
- Který je lepší? Husqvarna TC 50 nebo Husqvarna TC 50?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Husqvarna TC 50?
- V porovnání s jinými motocykly Motocross je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Husqvarna TC 50.
- Jak je populární Husqvarna TC 50?
- Na trhu je po Husqvarna TC 50 průměrná poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Husqvarna TC 50 Obrázky
Zdroj: 1000PS
















