Ural Solo 2006
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Ural Solo 2006
Motor a pohon
| Výkon motoru | 40 HP |
|---|---|
| Převodovka | Kardan |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Vzduch |
| Posunutí | 745 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1460 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 750 mm |
| Suchá hmotnost | 215 kg |
| Objem palivové nádrže | 19 l |
| Maximální rychlost | 130 km/h |
| Řidičská oprávnění | A2 |
Ural Solo Historie
Ural Solo 2014

41 HP
749 cm³
215 kg
Ural Solo 2010

38 HP
745 cm³
225 kg
Ural Solo 2008

40 HP
745 cm³
215 kg
Ural Solo 2007

40 HP
745 cm³
215 kg
Ural Solo 2006

40 HP
745 cm³
215 kg
Ural Solo 2005

40 HP
745 cm³
215 kg
FAQ Ural Solo
- Který je lepší? Ural Solo nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Ural Solo?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Ural Solo.
- Jak je populární Ural Solo?
- Na trhu je po Ural Solo velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
















