Suzuki Bandit 1200 2006
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Suzuki Bandit 1200 2006
Motor a pohon
| Výkon motoru | 100 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 4 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Olej-vzduch |
| Posunutí | 1157 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1430 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 785 mm |
| Suchá hmotnost | 212 kg |
| Objem palivové nádrže | 15 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Suzuki Bandit 1200
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Suzuki Bandit 1200 Historie
Suzuki Bandit 1200 2005

98 HP
1157 cm³
214 kg
57 738,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Suzuki Bandit 1200
- Jaká je současná tržní cena Suzuki Bandit 1200?
- Současná tržní cena Suzuki Bandit 1200, rok výroby 2007, je 102 370 CZK s průměrně najetými 41 450 km.
- Který je lepší? Suzuki Bandit 1200 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Suzuki Bandit 1200?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Suzuki Bandit 1200.
- Jak stabilní je cena použitého Suzuki Bandit 1200? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2007 byla stabilita ceny Suzuki Bandit 1200 velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl +48% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Suzuki Bandit 1200?
- Na trhu je po Suzuki Bandit 1200 velmi vysoká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Suzuki Bandit 1200 Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků





























