Honda RC 213 V-S
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Honda RC 213 V-S 2020
Motor a pohon
| Výkon motoru | 230 HP |
|---|---|
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Zapalování | Digitální, Transistor |
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 4 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 1000 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Značka | Öhlins |
Zadní náprava
| Značka | Öhlins |
|---|
Podvozek
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá trubka |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Technologie | radiální, Monoblok |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Délka | 2052 mm |
|---|---|
| Šířka | 645 mm |
| Výška | 1110 mm |
| Rozvor | 1435 mm |
| Objem palivové nádrže | 21 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Honda RC 213 V-S Historie
Honda RC 213 V-S 2019

230 HP
1000 cm³
Honda RC 213 V-S 2018

230 HP
1000 cm³
Honda RC 213 V-S 2017

230 HP
1000 cm³
Honda RC 213 V-S 2016

230 HP
1000 cm³
Honda RC 213 V-S 2015

230 HP
1000 cm³
Alternativy k Honda RC 213 V-S
FAQ Honda RC 213 V-S
- Který je lepší? Honda RC 213 V-S nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Honda RC 213 V-S?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Honda RC 213 V-S.
- Jak je populární Honda RC 213 V-S?
- Na trhu je po Honda RC 213 V-S velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Honda RC 213 V-S Obrázky
Zdroj: 1000PS
























Zobrazit více obrázků





























