Kawasaki Vulcan S
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Kawasaki Vulcan S 2020 Zkušenosti a odborné posudky
Der Horvath
Bez ohledu na to, do jaké platformy Kawasaki dvouválec 650 cm3 umístí, výsledkem je vždy skvělý motocykl! I když je motor na cestovní motocykl nezvykle otáčivý, ve spojení se sportovním nastavením podvozku vzniká cestovní motocykl, který se skutečně dá označit za sportovní cestovní motocykl. Jedinou brzdou je omezená světlá výška v náklonu, ale to neodradí milovníky vydatného broušení stupaček. Doufáme, že s tak dobrým motocyklem bude Kawasaki následovat jeho příkladu - koneckonců Vulcan S je tu s námi téměř beze změny od roku 2015.

Klíčové atributy Kawasaki Vulcan S 2026
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 83 mm |
| Zdvih | 60 mm |
| Výkon motoru | 61 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7500 ot/min |
| Točivý moment | 62.4 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 6600 ot/min |
| Kompresní poměr | 10.8 |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Zapalování | Digitální |
| Převodovka | Řetěz |
| Typ převodovky | Řazení převodovkou |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 2 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 649 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice |
|---|---|
| Průměr | 41 mm |
| Vzdálenost stlačení | 130 mm |
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Monoshock |
| Vzdálenost stlačení | 80 mm |
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|---|
| Typ rámu | Obvod |
| Stopa | 120 mm |
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|---|
| Průměr | 300 mm |
| Píst | Dvojitý píst |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 250 mm |
| Píst | Jednoduchý píst |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 70 % |
| Průměr přední pneumatiky | 18 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 60 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2310 mm |
| Šířka | 880 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Rozvor | 1575 mm |
| Výška sedla | 705 mm |
| Pohotovostní hmotnost (s ABS) | 229 kg |
| Objem palivové nádrže | 14 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Kawasaki Vulcan S
Kawasaki Vulcan S Historie
Kawasaki Vulcan S 2025

61 HP
649 cm³
229 kg
220 344,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Vulcan S 2024

61 HP
649 cm³
229 kg
231 348,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Vulcan S 2023

61 HP
649 cm³
229 kg
213 890,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Vulcan S 2022

61 HP
649 cm³
229 kg
191 135,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Vulcan S 2021

61 HP
649 cm³
229 kg
177 097,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Vulcan S 2020

61 HP
649 cm³
228 kg
177 979,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Vulcan S 2019

61 HP
649 cm³
228 kg
180 600,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Vulcan S 2018

61 HP
649 cm³
228 kg
164 796,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Vulcan S 2017

61 HP
649 cm³
228 kg
172 987,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Vulcan S 2016

61 HP
649 cm³
228 kg
153 708,00 Kčprůměrná tržní cena
Kawasaki Vulcan S 2015

61 HP
649 cm³
228 kg
163 472,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ pneumatiky Kawasaki Vulcan S
- Které pneumatiky jsou v současné době doporučovány redakčním týmem 1000PS pro tento model?
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvělý vzhled jsou velmi důležité, stejně tak je vítaná přilnavost na mokru. Důraz je kladen na cestovní vhodnost a méně na sportovní charakter.
Alternativy k Kawasaki Vulcan S
FAQ Kawasaki Vulcan S
- Jaká je současná tržní cena Kawasaki Vulcan S?
- Současná tržní cena Kawasaki Vulcan S, rok výroby 2026, je 225 920 CZK s průměrně najetými 15 km.
- Který je lepší? Kawasaki Vulcan S nebo Triumph Bonneville Bobber?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Kawasaki Vulcan S?
- V porovnání s jinými motocykly Chopper/Cruiser je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů Kawasaki Vulcan S.
- Jak stabilní je cena použitého Kawasaki Vulcan S? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2015 byla stabilita ceny Kawasaki Vulcan S normální v porovnání s jinými motocykly Chopper/Cruiser. Cenový trend byl -7% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Kawasaki Vulcan S?
- Na trhu je po Kawasaki Vulcan S velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Kawasaki Vulcan S Obrázky
Zdroj: 1000PS


















