Husqvarna FC 250 2019
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Husqvarna FC 250 2019
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 78 mm |
|---|---|
| Zdvih | 82.8 mm |
| Počet převodových stupňů | 5 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
Přední náprava
| Vzdálenost stlačení | 310 mm |
|---|
Zadní náprava
| Vzdálenost stlačení | 300 mm |
|---|
Přední brzdy
| Průměr | 260 mm |
|---|
Zadní brzdy
| Průměr | 220 mm |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 80 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 100 % |
| Průměr přední pneumatiky | 21 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 110 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 90 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 19 palců |
| Rozvor | 1485 mm |
| Výška sedla | 960 mm |
| Suchá hmotnost | 98.8 kg |
| Objem palivové nádrže | 7 l |
Cena Husqvarna FC 250
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Husqvarna FC 250 Historie
Husqvarna FC 250 2026

249.9 cm³
101 kg
303 086,00 Kčprůměrná tržní cena
Husqvarna FC 250 2025

249.9 cm³
101 kg
274 402,00 Kčprůměrná tržní cena
Husqvarna FC 250 2024

46 HP
249.9 cm³
244 698,00 Kčprůměrná tržní cena
Husqvarna FC 250 2023

46 HP
249.9 cm³
223 405,00 Kčprůměrná tržní cena
Husqvarna FC 250 2022

46 HP
249.9 cm³
161 072,00 Kčprůměrná tržní cena
Husqvarna FC 250 2021

98 kg
152 688,00 Kčprůměrná tržní cena
Husqvarna FC 250 2020

98 kg
127 644,00 Kčprůměrná tržní cena
Husqvarna FC 250 2019

98 kg
139 945,00 Kčprůměrná tržní cena
Husqvarna FC 250 2018

98 kg
130 761,00 Kčprůměrná tržní cena
Husqvarna FC 250 2017

249.9 cm³
104 kg
126 817,00 Kčprůměrná tržní cena
Husqvarna FC 250 2016

249.9 cm³
104 kg
109 220,00 Kčprůměrná tržní cena
Husqvarna FC 250 2015

249.9 cm³
104 kg
Husqvarna FC 250 2014

249.9 cm³
104 kg
Alternativy k Husqvarna FC 250
FAQ Husqvarna FC 250
- Jaká je současná tržní cena Husqvarna FC 250?
- Současná tržní cena Husqvarna FC 250, rok výroby 2026, je 289 130 CZK s průměrně najetými 1 km.
- Který je lepší? Husqvarna FC 250 nebo KTM 250 SX-F?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Husqvarna FC 250?
- V porovnání s jinými motocykly Motocross je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů Husqvarna FC 250.
- Jak je populární Husqvarna FC 250?
- Na trhu je po Husqvarna FC 250 vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Husqvarna FC 250 Obrázky
Zdroj: 1000PS























Zobrazit více obrázků

















