Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2021
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2021
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 103.5 mm |
|---|---|
| Zdvih | 114.3 mm |
| Výkon motoru | 105 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 5450 ot/min |
| Točivý moment | 166 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 3500 ot/min |
| Kompresní poměr | 10.2 |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Zapalování | Transistor |
| Převodovka | Pás |
| Typ převodovky | Řazení převodovkou |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Ventily | OHV |
| Chlazení | Vzduch |
| Zdvihový objem | 1923 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice |
|---|
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolébka |
| Náklon | 26 stupně |
| Stopa | 170 mm |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Píst | Čtyři písty |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Čtyři písty |
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 130 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 60 % |
| Průměr přední pneumatiky | 19 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 180 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 55 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 18 palců |
| Délka | 2435 mm |
| Šířka | 960 mm |
| Výška | 1345 mm |
| Rozvor | 1625 mm |
| Výška sedla | 695 mm |
| Pohotovostní hmotnost (s ABS) | 398 kg |
| Objem palivové nádrže | 22.7 l |
| Maximální rychlost | 185 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Nejnovější články 1000PS o Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE
Cena Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE Historie
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2026

117 HP
1977 cm³
380 kg
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2025

117 HP
1977 cm³
380 kg
1 564 663,00 Kčprůměrná tržní cena
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2024

117 HP
1977 cm³
363 kg
1 572 386,00 Kčprůměrná tržní cena
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2023

117 HP
1977 cm³
363 kg
1 512 811,00 Kčprůměrná tržní cena
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2022

104 HP
1923 cm³
393 kg
1 320 021,00 Kčprůměrná tržní cena
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2021

105 HP
1923 cm³
398 kg
1 138 042,00 Kčprůměrná tržní cena
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2020

105 HP
1923 cm³
398 kg
1 051 328,00 Kčprůměrná tržní cena
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2019

105 HP
1923 cm³
398 kg
1 006 095,00 Kčprůměrná tržní cena
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2018

105 HP
1923 cm³
398 kg
968 641,00 Kčprůměrná tržní cena
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2017

102 HP
1868 cm³
395 kg
897 592,00 Kčprůměrná tržní cena
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2016

98 HP
1801 cm³
395 kg
719 695,00 Kčprůměrná tržní cena
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2015

98 HP
1801 cm³
395 kg
687 371,00 Kčprůměrná tržní cena
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2012

98 HP
1802 cm³
430 kg
647 047,00 Kčprůměrná tržní cena
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2011

98 HP
1802 cm³
430 kg
639 545,00 Kčprůměrná tržní cena
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2010
1803 cm³
367 kg
622 831,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ pneumatiky Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE
- Které pneumatiky jsou v současné době doporučovány redakčním týmem 1000PS pro tento model?
Silniční sportovní pneumatiky
Univerzální pneumatika pro sportovní silniční jezdce. Super sportovní motocykly, naháče, sportovní cestovní motocykly. Také příležitostné výlety na závodní okruh. Roli však hraje kilometrový výkon, krátká doba zahřívání a výkonnost za špatného počasí.
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvělý vzhled jsou velmi důležité, stejně tak je vítaná přilnavost na mokru. Důraz je kladen na cestovní vhodnost a méně na sportovní charakter.
Alternativy k Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE
FAQ Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE
- Jaká je současná tržní cena Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE?
- Současná tržní cena Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE, rok výroby 2025, je 1 592 310 CZK s průměrně najetými 1 467 km.
- Který je lepší? Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE nebo Harley-Davidson CVO Road Glide FLTRXSE?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE?
- V porovnání s jinými motocykly Touring je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE.
- Jak stabilní je cena použitého Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2022 byla stabilita ceny Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Touring. Cenový trend byl +7% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE?
- Na trhu je po Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny průměrně.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE Obrázky
Zdroj: 1000PS












































