BMW F 650 GS 2008
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW F 650 GS 2008 Zkušenosti a odborné posudky
nastynils
Pokud jde o volitelnou výbavu, příslušenství a vybavení řidiče, je pro nás BMW měřítkem. Řidič si může nechat nakonfigurovat vozidlo přesně podle svých představ a zároveň si objednat odpovídající oblečení.

Klíčové atributy BMW F 650 GS 2008
Motor a pohon
| Výkon motoru | 50 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 1 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 652 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1479 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 780 mm |
| Suchá hmotnost | 176 kg |
| Objem palivové nádrže | 17.3 l |
| Maximální rychlost | 166 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena BMW F 650 GS
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
BMW F 650 GS Historie
BMW F 650 GS 2012

71 HP
798 cm³
179 kg
149 295,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 650 GS 2011

71 HP
798 cm³
179 kg
145 434,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 650 GS 2010

71 HP
798 cm³
179 kg
126 155,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 650 GS 2009

71 HP
798 cm³
179 kg
142 759,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 650 GS 2008

50 HP
652 cm³
176 kg
123 121,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 650 GS 2007

50 HP
652 cm³
176 kg
98 464,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 650 GS 2006

50 HP
652 cm³
176 kg
93 996,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 650 GS 2005

50 HP
652 cm³
176 kg
98 381,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ BMW F 650 GS
- Jaká je současná tržní cena BMW F 650 GS?
- Současná tržní cena BMW F 650 GS, rok výroby 2006, je 104 800 CZK s průměrně najetými 31 712 km.
- Který je lepší? BMW F 650 GS nebo Honda XL 700V Transalp?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný BMW F 650 GS?
- V porovnání s jinými motocykly Enduro je dostupnost dobrá. Na trhu je k dispozici mnoho motocyklů BMW F 650 GS.
- Jak stabilní je cena použitého BMW F 650 GS? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2014 byla stabilita ceny BMW F 650 GS špatná v porovnání s jinými motocykly Enduro. Cenový trend byl -3% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární BMW F 650 GS?
- Na trhu je po BMW F 650 GS velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
















