Hyosung GT 650iR Sport 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Hyosung GT 650iR Sport 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 81.5 mm |
|---|---|
| Úder | 62 mm |
| Výkon motoru | 82 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 9250 ot/min |
| Točivý moment | 67 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 7250 ot/min |
| Kompresní poměr | 11.6 |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Posunutí | 647 cm³ |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Spuštění | Hydraulický |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Výška sedla | 780 mm |
|---|---|
| Suchá hmotnost | 400 kg |
| Objem palivové nádrže | 17 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Hyosung GT 650iR Sport Historie
Hyosung GT 650iR Sport 2018

74.39 HP
647 cm³
215 kg
Hyosung GT 650iR Sport 2017

74.39 HP
647 cm³
215 kg
Hyosung GT 650iR Sport 2016

74.39 HP
647 cm³
215 kg
Hyosung GT 650iR Sport 2015

74.39 HP
647 cm³
215 kg
Hyosung GT 650iR Sport 2014

74.39 HP
647 cm³
215 kg
Hyosung GT 650iR Sport 2013

81.58 HP
647 cm³
220 kg
Hyosung GT 650iR Sport 2012

81.58 HP
647 cm³
220 kg
Hyosung GT 650iR Sport 2011
Hyosung GT 650iR Sport 2011
81.58 HP
647 cm³
220 kg
Hyosung GT 650iR Sport 2010
Hyosung GT 650iR Sport 2010
81.58 HP
647 cm³
220 kg
Hyosung GT 650iR Sport 2009

82 HP
647 cm³
400 kg
FAQ Hyosung GT 650iR Sport
- Jaká je současná tržní cena Hyosung GT 650iR Sport?
- Současná tržní cena Hyosung GT 650iR Sport, rok výroby 2009, je 54 080 CZK s průměrně najetými 17 500 km.
- Který je lepší? Hyosung GT 650iR Sport nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Hyosung GT 650iR Sport?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Hyosung GT 650iR Sport.
- Jak stabilní je cena použitého Hyosung GT 650iR Sport? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2013 byla stabilita ceny Hyosung GT 650iR Sport špatná v porovnání s jinými motocykly Supersport. Cenový trend byl -18% v prvním roce a TrendSecondYear}% v druhém roce.
- Jak je populární Hyosung GT 650iR Sport?
- Na trhu je po Hyosung GT 650iR Sport velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
























