Ducati Monster 1100 S 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Ducati Monster 1100 S 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 98 mm |
|---|---|
| Úder | 71.5 mm |
| Výkon motoru | 95 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7500 ot/min |
| Kompresní poměr | 10.7 |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni, Suchý |
| Převodovka | Řetěz |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 2 |
| Počet ventilů na válec | 2 |
| Ventily | Desmodromický rozvod |
| Chlazení | Vzduch |
| Posunutí | 1078 cm³ |
Přední náprava
| Značka | Öhlins |
|---|
Zadní náprava
| Značka | Öhlins |
|---|
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|---|
| Typ rámu | Mřížková trubka |
Přední brzdy
| Píst | Čtyři písty |
|---|
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Dvojitý píst |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Rozvor | 1450 mm |
| Výška sedla | 810 mm |
| Suchá hmotnost | 168 kg |
| Objem palivové nádrže | 15 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Ducati Monster 1100 S
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Ducati Monster 1100 S Historie
Ducati Monster 1100 S 2011

95 HP
1078 cm³
168 kg
Ducati Monster 1100 S 2010

95 HP
1078 cm³
168 kg
230 459,00 Kčprůměrná tržní cena
Ducati Monster 1100 S 2009

95 HP
1078 cm³
168 kg
184 800,00 Kčprůměrná tržní cena
Ducati Monster 1100 S 2005

94 HP
992 cm³
180 kg
FAQ Ducati Monster 1100 S
- Jaká je současná tržní cena Ducati Monster 1100 S?
- Současná tržní cena Ducati Monster 1100 S, rok výroby 2009, je 170 730 CZK s průměrně najetými 30 743 km.
- Který je lepší? Ducati Monster 1100 S nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Ducati Monster 1100 S?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Ducati Monster 1100 S.
- Jak stabilní je cena použitého Ducati Monster 1100 S? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2010 byla stabilita ceny Ducati Monster 1100 S normální v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -6% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Ducati Monster 1100 S?
- Na trhu je po Ducati Monster 1100 S průměrná poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Ducati Monster 1100 S Obrázky
Zdroj: 1000PS





























