KTM 990 Supermoto T 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy KTM 990 Supermoto T 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 101 mm |
|---|---|
| Úder | 62.4 mm |
| Výkon motoru | 116 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 9000 ot/min |
| Točivý moment | 97 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 7000 ot/min |
| Kompresní poměr | 11.5 |
| Startér | Elektrický |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 999 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Značka | WP |
Zadní náprava
| Značka | WP |
|---|
Podvozek
| Rám | Chrom-molybdenum |
|---|---|
| Typ rámu | Mřížková trubka |
Přední brzdy
| Píst | Čtyři písty |
|---|---|
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
| Technologie | radiální |
| Značka | Brembo |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Dvojitý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
| Značka | Brembo |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Rozvor | 1510 mm |
| Výška sedla | 855 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 196 kg |
| Objem palivové nádrže | 19 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena KTM 990 Supermoto T
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
KTM 990 Supermoto T Historie
KTM 990 Supermoto T 2013

116 HP
999 cm³
197 kg
194 524,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 990 Supermoto T 2012

116 HP
999 cm³
197 kg
188 717,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 990 Supermoto T 2011

115 HP
999 cm³
197 kg
158 670,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 990 Supermoto T 2010

115 HP
999 cm³
191 kg
146 509,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 990 Supermoto T 2009

116 HP
999 cm³
196 kg
156 178,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k KTM 990 Supermoto T
FAQ KTM 990 Supermoto T
- Jaká je současná tržní cena KTM 990 Supermoto T?
- Současná tržní cena KTM 990 Supermoto T, rok výroby 2013, je 212 630 CZK s průměrně najetými 21 232 km.
- Který je lepší? KTM 990 Supermoto T nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný KTM 990 Supermoto T?
- V porovnání s jinými motocykly Supermoto je dostupnost dobrá. Na trhu je k dispozici mnoho motocyklů KTM 990 Supermoto T.
- Jak stabilní je cena použitého KTM 990 Supermoto T? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2013 byla stabilita ceny KTM 990 Supermoto T normální v porovnání s jinými motocykly Supermoto. Cenový trend byl -8% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární KTM 990 Supermoto T?
- Na trhu je po KTM 990 Supermoto T velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
KTM 990 Supermoto T Obrázky
Zdroj: 1000PS


Zobrazit více obrázků


























