BMW K 1300 R 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW K 1300 R 2009 Zkušenosti a odborné posudky
nastynils
Rukojeť plynu se otevře, K se posune dopředu, a když pak na jiných motocyklech uděláte krátkou přestávku, jednoduše zůstanete plně na plynu s přeplňovaným K a zařadíte další rychlostní stupeň. Skutečný skvost pro náročné závody.

Klíčové atributy BMW K 1300 R 2009
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 80 mm |
| Úder | 64.3 mm |
| Výkon motoru | 173 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 9250 ot/min |
| Točivý moment | 140 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 8250 ot/min |
| Kompresní poměr | 13 |
| Startér | Elektrický |
| Převodovka | Kardan |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Posunutí | 1293 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Strut |
|---|
Zadní náprava
| Zavěšení | Paralever |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Píst | Čtyři písty |
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Dvojitý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2228 mm |
| Šířka | 856 mm |
| Výška | 1095 mm |
| Rozvor | 1585 mm |
| Výška sedla | 820 mm |
| Suchá hmotnost | 217 kg |
| Objem palivové nádrže | 19 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena BMW K 1300 R
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
BMW K 1300 R Historie
BMW K 1300 R 2016

172 HP
1293 cm³
217 kg
BMW K 1300 R 2015

172 HP
1293 cm³
217 kg
BMW K 1300 R 2014

172 HP
1293 cm³
217 kg
BMW K 1300 R 2013

172 HP
1293 cm³
217 kg
BMW K 1300 R 2012

172 HP
1293 cm³
217 kg
298 469,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW K 1300 R 2011

172 HP
1293 cm³
217 kg
201 481,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW K 1300 R 2010

172 HP
1293 cm³
217 kg
194 907,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW K 1300 R 2009

173 HP
1293 cm³
217 kg
197 482,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ BMW K 1300 R
- Jaká je současná tržní cena BMW K 1300 R?
- Současná tržní cena BMW K 1300 R, rok výroby 2012, je 315 830 CZK s průměrně najetými 16 407 km.
- Který je lepší? BMW K 1300 R nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný BMW K 1300 R?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů BMW K 1300 R.
- Jak stabilní je cena použitého BMW K 1300 R? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2013 byla stabilita ceny BMW K 1300 R špatná v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -8% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární BMW K 1300 R?
- Na trhu je po BMW K 1300 R velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny průměrně.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
BMW K 1300 R Obrázky
Zdroj: 1000PS


Zobrazit více obrázků


























