KTM 990 Super Duke R 2007
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 990 Super Duke R 2007 Zkušenosti a odborné posudky
nastynils
Majitelé "obyčejného" Super Duka z aktuálního modelového roku nemusí svůj nádherný motocykl odkládat do kouta. Každý, kdo má Super Duke z první modelové generace, by měl nové R rozhodně vyzkoušet.

Klíčové atributy KTM 990 Super Duke R 2007
Motor a pohon
| Výkon motoru | 120 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 999 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1450 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 850 mm |
| Suchá hmotnost | 185 kg |
| Objem palivové nádrže | 18.5 l |
| Maximální rychlost | 240 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena KTM 990 Super Duke R
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
KTM 990 Super Duke R Historie
KTM 990 Super Duke R 2013

125 HP
999 cm³
186 kg
187 567,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 990 Super Duke R 2012

125 HP
999 cm³
186 kg
KTM 990 Super Duke R 2011

131 HP
999 cm³
186 kg
197 701,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 990 Super Duke R 2010

131 HP
999 cm³
186 kg
182 417,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 990 Super Duke R 2009

132 HP
999 cm³
186 kg
196 468,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 990 Super Duke R 2008

120 HP
999 cm³
186 kg
165 025,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 990 Super Duke R 2007

120 HP
999 cm³
185 kg
150 946,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k KTM 990 Super Duke R
FAQ KTM 990 Super Duke R
- Jaká je současná tržní cena KTM 990 Super Duke R?
- Současná tržní cena KTM 990 Super Duke R, rok výroby 2013, je 248 870 CZK s průměrně najetými 21 150 km.
- Který je lepší? KTM 990 Super Duke R nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný KTM 990 Super Duke R?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů KTM 990 Super Duke R.
- Jak stabilní je cena použitého KTM 990 Super Duke R? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2015 byla stabilita ceny KTM 990 Super Duke R velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -14% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární KTM 990 Super Duke R?
- Na trhu je po KTM 990 Super Duke R velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny méně často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
KTM 990 Super Duke R Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků




























