Aprilia RSV 1000 Tuono R 2005
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Aprilia RSV 1000 Tuono R 2005
Motor a pohon
| Výkon motoru | 126 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 998 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1415 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 820 mm |
| Suchá hmotnost | 200 kg |
| Objem palivové nádrže | 18 l |
| Maximální rychlost | 240 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Aprilia RSV 1000 Tuono R
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Aprilia RSV 1000 Tuono R Historie
Aprilia RSV 1000 Tuono R 2013

139 HP
999 cm³
209 kg
Aprilia RSV 1000 Tuono R 2012

139 HP
999 cm³
209 kg
Aprilia RSV 1000 Tuono R 2011

139 HP
1000 cm³
209 kg
131 198,00 Kčprůměrná tržní cena
Aprilia RSV 1000 Tuono R 2010

139 HP
1000 cm³
209 kg
Aprilia RSV 1000 Tuono R 2009

139 HP
998 cm³
209 kg
104 520,00 Kčprůměrná tržní cena
Aprilia RSV 1000 Tuono R 2008

133 HP
998 cm³
187 kg
Aprilia RSV 1000 Tuono R 2007

133 HP
998 cm³
187 kg
113 668,00 Kčprůměrná tržní cena
Aprilia RSV 1000 Tuono R 2006

133 HP
998 cm³
187 kg
243 552,00 Kčprůměrná tržní cena
Aprilia RSV 1000 Tuono R 2005

126 HP
998 cm³
200 kg
101 973,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Aprilia RSV 1000 Tuono R
- Jaká je současná tržní cena Aprilia RSV 1000 Tuono R?
- Současná tržní cena Aprilia RSV 1000 Tuono R, rok výroby 2006, je 147 240 CZK s průměrně najetými 34 104 km.
- Který je lepší? Aprilia RSV 1000 Tuono R nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Aprilia RSV 1000 Tuono R?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Aprilia RSV 1000 Tuono R.
- Jak stabilní je cena použitého Aprilia RSV 1000 Tuono R? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2011 byla stabilita ceny Aprilia RSV 1000 Tuono R špatná v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -6% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Aprilia RSV 1000 Tuono R?
- Na trhu je po Aprilia RSV 1000 Tuono R velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny průměrně.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.