Harley-Davidson Sportster XR 1200X 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Harley-Davidson Sportster XR 1200X 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 88.9 mm |
|---|---|
| Úder | 96.8 mm |
| Točivý moment | 100 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 3700 ot/min |
| Převodovka | Pás |
| Chlazení | Vzduch |
| Posunutí | 1202 cm³ |
Přední brzdy
| Píst | Čtyři písty |
|---|
Zadní brzdy
| Píst | Jednoduchý píst |
|---|---|
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 18 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2195 mm |
| Rozvor | 1515 mm |
| Výška sedla | 742 mm |
| Suchá hmotnost | 250 kg |
| Objem palivové nádrže | 13.3 l |
Cena Harley-Davidson Sportster XR 1200X
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Harley-Davidson Sportster XR 1200X Historie
Harley-Davidson Sportster XR 1200X 2012

67 HP
1202 cm³
260 kg
Harley-Davidson Sportster XR 1200X 2011
Harley-Davidson Sportster XR 1200X 2011
67 HP
1202 cm³
260 kg
335 527,00 Kčprůměrná tržní cena
Harley-Davidson Sportster XR 1200X 2010
Harley-Davidson Sportster XR 1200X 2010
1202 cm³
250 kg
325 119,00 Kčprůměrná tržní cena
Harley-Davidson Sportster XR 1200X 2009

1202 cm³
250 kg
FAQ Harley-Davidson Sportster XR 1200X
- Jaká je současná tržní cena Harley-Davidson Sportster XR 1200X?
- Současná tržní cena Harley-Davidson Sportster XR 1200X, rok výroby 2011, je 306 150 CZK s průměrně najetými 4 476 km.
- Který je lepší? Harley-Davidson Sportster XR 1200X nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Harley-Davidson Sportster XR 1200X?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Harley-Davidson Sportster XR 1200X.
- Jak stabilní je cena použitého Harley-Davidson Sportster XR 1200X? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2012 byla stabilita ceny Harley-Davidson Sportster XR 1200X velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl +10% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Harley-Davidson Sportster XR 1200X?
- Na trhu je po Harley-Davidson Sportster XR 1200X průměrná poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
Harley-Davidson Sportster XR 1200X Obrázky
Zdroj: 1000PS


