MZ 660 Supermoto 2007
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy MZ 660 Supermoto 2007
Motor a pohon
| Výkon motoru | 50 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 1 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 660 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1530 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 900 mm |
| Suchá hmotnost | 180 kg |
| Objem palivové nádrže | 13.5 l |
| Maximální rychlost | 160 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
MZ 660 Supermoto Historie
MZ 660 Supermoto 2009

180 kg
MZ 660 Supermoto 2007

50 HP
660 cm³
180 kg
MZ 660 Supermoto 2006

50 HP
660 cm³
172 kg
MZ 660 Supermoto 2005

50 HP
660 cm³
172 kg
FAQ MZ 660 Supermoto
- Který je lepší? MZ 660 Supermoto nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný MZ 660 Supermoto?
- V porovnání s jinými motocykly Supermoto je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů MZ 660 Supermoto.
- Jak je populární MZ 660 Supermoto?
- Na trhu je po MZ 660 Supermoto velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.



















