KTM 690 Supermoto R 2008
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy KTM 690 Supermoto R 2008
Motor a pohon
| Výkon motoru | 63 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 1 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 654 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1472 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 880 mm |
| Suchá hmotnost | 154 kg |
| Objem palivové nádrže | 13.5 l |
| Maximální rychlost | 185 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena KTM 690 Supermoto R
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
KTM 690 Supermoto R Historie
KTM 690 Supermoto R 2009

64 HP
654 cm³
154 kg
119 977,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 690 Supermoto R 2008

63 HP
654 cm³
154 kg
128 472,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 690 Supermoto R 2007

98 HP
942 cm³
189 kg
FAQ KTM 690 Supermoto R
- Jaká je současná tržní cena KTM 690 Supermoto R?
- Současná tržní cena KTM 690 Supermoto R, rok výroby 2008, je 639 740 CZK s průměrně najetými 4 545 km.
- Který je lepší? KTM 690 Supermoto R nebo KTM 690 SMC R?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný KTM 690 Supermoto R?
- V porovnání s jinými motocykly Supermoto je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů KTM 690 Supermoto R.
- Jak stabilní je cena použitého KTM 690 Supermoto R? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2010 byla stabilita ceny KTM 690 Supermoto R dobrá v porovnání s jinými motocykly Supermoto. Cenový trend byl +2% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární KTM 690 Supermoto R?
- Na trhu je po KTM 690 Supermoto R průměrná poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.















