Bimota DB 6 Delirio 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Bimota DB 6 Delirio 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 98 mm |
|---|---|
| Úder | 71.5 mm |
| Kompresní poměr | 10 |
| Válce | 2 |
| Chlazení | Olej-vzduch |
| Posunutí | 1079 cm³ |
Přední brzdy
| Píst | Dvojitý píst |
|---|---|
| Technologie | radiální |
| Značka | Brzdění |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Čtyři písty |
| Značka | Brzdění |
Rozměry a hmotnosti
| Výška | 1040 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 820 mm |
| Suchá hmotnost | 177 kg |
Bimota DB 6 Delirio Historie
Bimota DB 6 Delirio 2010

1079 cm³
177 kg
Bimota DB 6 Delirio 2009

1079 cm³
177 kg
FAQ Bimota DB 6 Delirio
- Který je lepší? Bimota DB 6 Delirio nebo Bimota DB 6 R?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Bimota DB 6 Delirio?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Bimota DB 6 Delirio.
- Jak je populární Bimota DB 6 Delirio?
- Na trhu je po Bimota DB 6 Delirio vysoká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Bimota DB 6 Delirio Obrázky
Zdroj: 1000PS





















