Benelli TNT 899 T 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Benelli TNT 899 T 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 88 mm |
|---|---|
| Výkon motoru | 120 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 9500 ot/min |
| Točivý moment | 88 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 8000 ot/min |
| Startér | Elektrický |
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 3 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 899 cm³ |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2128 mm |
| Výška sedla | 790 mm |
| Suchá hmotnost | 208 kg |
| Objem palivové nádrže | 16 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Benelli TNT 899 T Historie
Benelli TNT 899 T 2010

899 cm³
199 kg
Benelli TNT 899 T 2009

120 HP
899 cm³
208 kg
Benelli TNT 899 T 2008

118 HP
899 cm³
199 kg
FAQ Benelli TNT 899 T
- Který je lepší? Benelli TNT 899 T nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Benelli TNT 899 T?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Benelli TNT 899 T.
- Jak stabilní je cena použitého Benelli TNT 899 T? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2008 byla stabilita ceny Benelli TNT 899 T špatná v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -9% v prvním roce.
- Jak je populární Benelli TNT 899 T?
- Na trhu je po Benelli TNT 899 T velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.























