Moto Guzzi Bellagio 940 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Moto Guzzi Bellagio 940 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 95 mm |
|---|---|
| Úder | 66 mm |
| Výkon motoru | 75 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7200 ot/min |
| Točivý moment | 78 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 6250 ot/min |
| Kompresní poměr | 9.8 |
| Typ spojky | Suchý |
| Zapalování | Duální zapalování |
| Převodovka | Kardan |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Vzduch |
| Posunutí | 936 cm³ |
Zadní náprava
| Zavěšení | Jednoduché kyvné rameno |
|---|---|
| Pouzdro tlumiče | Odchýlení |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|
Přední brzdy
| Píst | Dvojitý píst |
|---|---|
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
| Značka | Brembo |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Dvojitý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
| Značka | Brembo |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 18 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2355 mm |
| Šířka | 820 mm |
| Výška | 1130 mm |
| Rozvor | 1560 mm |
| Výška sedla | 760 mm |
| Suchá hmotnost | 447 kg |
| Pohotovostní hmotnost | 237 kg |
| Objem palivové nádrže | 19 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Moto Guzzi Bellagio 940 Historie
Moto Guzzi Bellagio 940 2019

75 HP
936 cm³
237 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2018

75 HP
936 cm³
237 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2017

75 HP
936 cm³
237 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2016

75 HP
936 cm³
237 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2015

75 HP
936 cm³
237 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2014

75 HP
936 cm³
237 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2013

75 HP
936 cm³
237 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2012

75 HP
936 cm³
237 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2011

75 HP
936 cm³
223 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2010

75 HP
936 cm³
223 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2009

75 HP
936 cm³
447 kg
Moto Guzzi Bellagio 940 2008

75 HP
934 cm³
224 kg
FAQ Moto Guzzi Bellagio 940
- Jaká je současná tržní cena Moto Guzzi Bellagio 940?
- Současná tržní cena Moto Guzzi Bellagio 940, rok výroby 2008, je 296 180 CZK s průměrně najetými 27 855 km.
- Který je lepší? Moto Guzzi Bellagio 940 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Moto Guzzi Bellagio 940?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Moto Guzzi Bellagio 940.
- Jak stabilní je cena použitého Moto Guzzi Bellagio 940? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2013 byla stabilita ceny Moto Guzzi Bellagio 940 dobrá v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl +3% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Moto Guzzi Bellagio 940?
- Na trhu je po Moto Guzzi Bellagio 940 nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.






















