Yamaha YZF-R6 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Yamaha YZF-R6 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 67 mm |
|---|---|
| Úder | 42.5 mm |
| Výkon motoru | 129 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 14500 ot/min |
| Točivý moment | 65.8 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 11000 ot/min |
| Kompresní poměr | 13.1 |
| Typ spojky | Antihopping |
| Převodovka | Řetěz |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 4 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 599 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice |
|---|
Podvozek
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Deltabox |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2040 mm |
| Šířka | 705 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Rozvor | 1380 mm |
| Výška sedla | 850 mm |
| Suchá hmotnost | 185 kg |
| Objem palivové nádrže | 17.3 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Yamaha YZF-R6
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Yamaha YZF-R6 Historie
Yamaha YZF-R6 2020

118 HP
599 cm³
190 kg
397 072,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZF-R6 2019

118 HP
599 cm³
190 kg
440 814,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZF-R6 2018

118 HP
599 cm³
190 kg
417 916,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZF-R6 2017

124 HP
599 cm³
189 kg
Yamaha YZF-R6 2016

124 HP
599 cm³
189 kg
355 522,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZF-R6 2015

124 HP
599 cm³
189 kg
Yamaha YZF-R6 2014

124 HP
599 cm³
189 kg
Yamaha YZF-R6 2013

124 HP
599 cm³
189 kg
Yamaha YZF-R6 2012

124 HP
599 cm³
189 kg
318 354,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZF-R6 2011

123 HP
599 cm³
189 kg
255 713,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZF-R6 2010

123 HP
599 cm³
189 kg
243 962,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZF-R6 2009

129 HP
599 cm³
185 kg
227 857,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZF-R6 2008

120 HP
600 cm³
163 kg
245 551,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZF-R6 2007

120 HP
600 cm³
163 kg
191 839,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZF-R6 2006

120 HP
600 cm³
163 kg
150 919,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha YZF-R6 2005

120 HP
600 cm³
163 kg
103 753,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Yamaha YZF-R6
FAQ Yamaha YZF-R6
- Jaká je současná tržní cena Yamaha YZF-R6?
- Současná tržní cena Yamaha YZF-R6, rok výroby 2007, je 323 700 CZK s průměrně najetými 38 748 km.
- Který je lepší? Yamaha YZF-R6 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Yamaha YZF-R6?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů Yamaha YZF-R6.
- Jak stabilní je cena použitého Yamaha YZF-R6? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2021 byla stabilita ceny Yamaha YZF-R6 normální v porovnání s jinými motocykly Supersport. Cenový trend byl -0% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Yamaha YZF-R6?
- Na trhu je po Yamaha YZF-R6 velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Yamaha YZF-R6 Obrázky
Zdroj: 1000PS






Zobrazit více obrázků






























