Ducati 848 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Ducati 848 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 94 mm |
|---|---|
| Úder | 61.2 mm |
| Výkon motoru | 134 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 10000 ot/min |
| Točivý moment | 96 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 8250 ot/min |
| Kompresní poměr | 12 |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | Desmodromický rozvod |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 849.4 cm³ |
Přední náprava
| Značka | Showa |
|---|
Zadní náprava
| Zavěšení | Jednoduché kyvné rameno |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Monoshock |
| Značka | Showa |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|---|
| Typ rámu | Mřížková trubka |
Přední brzdy
| Píst | Čtyři písty |
|---|---|
| Technologie | radiální |
| Značka | Brembo |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Dvojitý píst |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Rozvor | 1430 mm |
| Výška sedla | 830 mm |
| Suchá hmotnost | 168 kg |
| Objem palivové nádrže | 15.5 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Ducati 848
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Ducati 848 Historie
Ducati 848 2011

134 HP
849.4 cm³
168 kg
Ducati 848 2010

134 HP
849.4 cm³
168 kg
210 903,00 Kčprůměrná tržní cena
Ducati 848 2009

134 HP
849.4 cm³
168 kg
189 046,00 Kčprůměrná tržní cena
Ducati 848 2008

134 HP
849 cm³
170 kg
208 438,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Ducati 848
FAQ Ducati 848
- Jaká je současná tržní cena Ducati 848?
- Současná tržní cena Ducati 848, rok výroby 2009, je 223 890 CZK s průměrně najetými 24 570 km.
- Který je lepší? Ducati 848 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Ducati 848?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Ducati 848.
- Jak stabilní je cena použitého Ducati 848? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2010 byla stabilita ceny Ducati 848 velmi špatná v porovnání s jinými motocykly Supersport. Cenový trend byl -18% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Ducati 848?
- Na trhu je po Ducati 848 velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny méně často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Ducati 848 Obrázky
Zdroj: 1000PS


Zobrazit více obrázků
























