Ducati 1098 R 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Ducati 1098 R 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 106 mm |
|---|---|
| Úder | 67.9 mm |
| Výkon motoru | 180 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 9750 ot/min |
| Točivý moment | 134 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 7750 ot/min |
| Kompresní poměr | 12.8 |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni, Suchý, Antihopping |
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | Desmodromický rozvod |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 1198.4 cm³ |
Přední náprava
| Značka | Öhlins |
|---|
Zadní náprava
| Zavěšení | Jednoduché kyvné rameno |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Monoshock |
| Značka | Öhlins |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|---|
| Typ rámu | Mřížková trubka |
Přední brzdy
| Píst | Čtyři písty |
|---|---|
| Technologie | radiální, Monoblok |
| Značka | Brembo |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Dvojitý píst |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Rozvor | 1430 mm |
| Výška sedla | 820 mm |
| Suchá hmotnost | 165 kg |
| Objem palivové nádrže | 15.5 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Ducati 1098 R
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Ducati 1098 R Historie
Ducati 1098 R 2008

180 HP
1198 cm³
165 kg
403 865,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Ducati 1098 R
- Jaká je současná tržní cena Ducati 1098 R?
- Současná tržní cena Ducati 1098 R, rok výroby 2010, je 996 750 CZK s průměrně najetými 2 729 km.
- Který je lepší? Ducati 1098 R nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Ducati 1098 R?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Ducati 1098 R.
- Jak stabilní je cena použitého Ducati 1098 R? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2010 byla stabilita ceny Ducati 1098 R velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Supersport. Cenový trend byl +18% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Ducati 1098 R?
- Na trhu je po Ducati 1098 R průměrná poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.





























