Ducati Monster 696 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Ducati Monster 696 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 88 mm |
|---|---|
| Zdvih | 57.2 mm |
| Výkon motoru | 80 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 9000 ot/min |
| Kompresní poměr | 10.7 |
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Počet ventilů na válec | 2 |
| Ventily | Desmodromický rozvod |
| Chlazení | Vzduch |
| Zdvihový objem | 696 cm³ |
Přední náprava
| Značka | Sachs |
|---|
Zadní náprava
| Značka | Sachs |
|---|
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|---|
| Typ rámu | Mřížková trubka |
Přední brzdy
| Píst | Čtyři písty |
|---|---|
| Technologie | radiální |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Dvojitý píst |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Rozvor | 1450 mm |
| Výška sedla | 770 mm |
| Suchá hmotnost | 161 kg |
| Objem palivové nádrže | 15 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Ducati Monster 696
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Ducati Monster 696 Historie
Ducati Monster 696 2014

80 HP
696 cm³
161 kg
165 734,00 Kčprůměrná tržní cena
Ducati Monster 696 2013

80 HP
696 cm³
161 kg
190 749,00 Kčprůměrná tržní cena
Ducati Monster 696 2012

80 HP
696 cm³
161 kg
133 712,00 Kčprůměrná tržní cena
Ducati Monster 696 2011

80 HP
696 cm³
161 kg
172 877,00 Kčprůměrná tržní cena
Ducati Monster 696 2010

80 HP
696 cm³
161 kg
155 556,00 Kčprůměrná tržní cena
Ducati Monster 696 2009

80 HP
696 cm³
161 kg
136 443,00 Kčprůměrná tržní cena
Ducati Monster 696 2008

80 HP
696 cm³
163 kg
121 301,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Ducati Monster 696
FAQ Ducati Monster 696
- Jaká je současná tržní cena Ducati Monster 696?
- Současná tržní cena Ducati Monster 696, rok výroby 2008, je 132 870 CZK s průměrně najetými 33 471 km.
- Který je lepší? Ducati Monster 696 nebo Suzuki SV650?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Ducati Monster 696?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Ducati Monster 696.
- Jak stabilní je cena použitého Ducati Monster 696? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2014 byla stabilita ceny Ducati Monster 696 velmi špatná v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -4% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Ducati Monster 696?
- Na trhu je po Ducati Monster 696 vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Ducati Monster 696 Obrázky
Zdroj: 1000PS


Zobrazit více obrázků


















