KTM 690 Duke 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy KTM 690 Duke 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 102 mm |
|---|---|
| Výkon motoru | 65 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7500 ot/min |
| Kompresní poměr | 11.8 |
| Startér | Elektrický |
| Válce | 1 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Posunutí | 654 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Značka | WP |
Zadní náprava
| Značka | WP |
|---|
Podvozek
| Rám | Chrom-molybdenum |
|---|---|
| Typ rámu | Mřížková trubka |
Přední brzdy
| Píst | Čtyři písty |
|---|---|
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
| Technologie | radiální |
| Značka | Brembo |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Jednoduchý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
| Značka | Brembo |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Rozvor | 1472 mm |
| Výška sedla | 865 mm |
| Objem palivové nádrže | 13.5 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Nejnovější články o motorce 1000PS KTM 690 Duke
Cena KTM 690 Duke
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
KTM 690 Duke Historie
KTM 690 Duke 2019

73 HP
690 cm³
179 760,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 690 Duke 2018

73 HP
690 cm³
159 218,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 690 Duke 2017

73 HP
690 cm³
149 kg
153 822,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 690 Duke 2016

73 HP
690 cm³
149 kg
138 237,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 690 Duke 2015

68 HP
690 cm³
149 kg
139 525,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 690 Duke 2014

68 HP
690 cm³
149 kg
126 186,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 690 Duke 2013

68 HP
690 cm³
149 kg
128 733,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 690 Duke 2012

70 HP
690 cm³
149 kg
115 175,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 690 Duke 2011

65 HP
654 cm³
148 kg
113 887,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 690 Duke 2010

65 HP
654 cm³
148 kg
122 598,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 690 Duke 2009

65 HP
654 cm³
117 421,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 690 Duke 2008

65 HP
654 cm³
148 kg
101 096,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k KTM 690 Duke
FAQ KTM 690 Duke
- Jaká je současná tržní cena KTM 690 Duke?
- Současná tržní cena KTM 690 Duke, rok výroby 2017, je 166 930 CZK s průměrně najetými 15 269 km.
- Který je lepší? KTM 690 Duke nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný KTM 690 Duke?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů KTM 690 Duke.
- Jak stabilní je cena použitého KTM 690 Duke? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2020 byla stabilita ceny KTM 690 Duke velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl +1% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární KTM 690 Duke?
- Na trhu je po KTM 690 Duke velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
KTM 690 Duke Obrázky
Zdroj: 1000PS


Zobrazit více obrázků




























