Triumph Street Triple 2008
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Triumph Street Triple 2008
Motor a pohon
| Výkon motoru | 106 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 3 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 675 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1395 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 800 mm |
| Suchá hmotnost | 167 kg |
| Objem palivové nádrže | 17.4 l |
| Maximální rychlost | 216 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Triumph Street Triple
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Triumph Street Triple Historie
Triumph Street Triple 2017

95 HP
675 cm³
183 kg
Triumph Street Triple 2016

106 HP
675 cm³
183 kg
164 148,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Street Triple 2015

95 HP
675 cm³
183 kg
175 953,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Street Triple 2014

106 HP
675 cm³
183 kg
177 377,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Street Triple 2013

106 HP
675 cm³
183 kg
134 211,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Street Triple 2012

106 HP
675 cm³
189 kg
148 481,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Street Triple 2011

106 HP
675 cm³
189 kg
120 406,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Street Triple 2010

106 HP
675 cm³
167 kg
112 107,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Street Triple 2009

106 HP
675 cm³
167 kg
104 520,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Street Triple 2008

106 HP
675 cm³
167 kg
122 652,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Triumph Street Triple
FAQ Triumph Street Triple
- Jaká je současná tržní cena Triumph Street Triple?
- Současná tržní cena Triumph Street Triple, rok výroby 2015, je 224 100 CZK s průměrně najetými 8 194 km.
- Který je lepší? Triumph Street Triple nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Triumph Street Triple?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Triumph Street Triple.
- Jak stabilní je cena použitého Triumph Street Triple? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2019 byla stabilita ceny Triumph Street Triple velmi špatná v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl +10% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Triumph Street Triple?
- Na trhu je po Triumph Street Triple velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Triumph Street Triple Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků






























