Buell 1125 R 2008
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Buell 1125 R 2008
Motor a pohon
| Výkon motoru | 146 HP |
|---|---|
| Převodovka | Pás |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 1125 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1384 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 775 mm |
| Suchá hmotnost | 170 kg |
| Objem palivové nádrže | 21.2 l |
| Maximální rychlost | 280 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Buell 1125 R Historie
Buell 1125 R 2011

148 HP
1125 cm³
170 kg
Buell 1125 R 2010

148 HP
1125 cm³
170 kg
Buell 1125 R 2009

148 HP
1125 cm³
170 kg
Buell 1125 R 2008

146 HP
1125 cm³
170 kg
FAQ Buell 1125 R
- Jaká je současná tržní cena Buell 1125 R?
- Současná tržní cena Buell 1125 R, rok výroby 2020, je 111 070 CZK s průměrně najetými 12 600 km.
- Který je lepší? Buell 1125 R nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Buell 1125 R?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Buell 1125 R.
- Jak stabilní je cena použitého Buell 1125 R? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2010 byla stabilita ceny Buell 1125 R velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Supersport. Cenový trend byl +19% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Buell 1125 R?
- Na trhu je po Buell 1125 R nízká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Buell 1125 R Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků





























