Triumph Tiger 955i 2005
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Triumph Tiger 955i 2005
Motor a pohon
| Výkon motoru | 98 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 3 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 955 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1550 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 840 mm |
| Suchá hmotnost | 215 kg |
| Objem palivové nádrže | 24 l |
| Maximální rychlost | 205 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Triumph Tiger 955i
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Triumph Tiger 955i Historie
Triumph Tiger 955i 2006
Triumph Tiger 955i 2006
106 HP
955 cm³
215 kg
92 989,00 Kčprůměrná tržní cena
Triumph Tiger 955i 2005

98 HP
955 cm³
215 kg
FAQ Triumph Tiger 955i
- Jaká je současná tržní cena Triumph Tiger 955i?
- Současná tržní cena Triumph Tiger 955i, rok výroby 2007, je 81 170 CZK s průměrně najetými 57 450 km.
- Který je lepší? Triumph Tiger 955i nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Triumph Tiger 955i?
- V porovnání s jinými motocykly Enduro je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Triumph Tiger 955i.
- Jak stabilní je cena použitého Triumph Tiger 955i? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2006 byla stabilita ceny Triumph Tiger 955i velmi špatná v porovnání s jinými motocykly Enduro. Cenový trend byl -20% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Triumph Tiger 955i?
- Na trhu je po Triumph Tiger 955i vysoká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
























