Triumph Daytona 955i 2005
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Triumph Daytona 955i 2005
Motor a pohon
| Výkon motoru | 149 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 3 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 955 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1417 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 815 mm |
| Suchá hmotnost | 188 kg |
| Objem palivové nádrže | 21 l |
| Maximální rychlost | 264 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Triumph Daytona 955i Historie
Triumph Daytona 955i 2006

149 HP
955 cm³
188 kg
Triumph Daytona 955i 2005

149 HP
955 cm³
188 kg
FAQ Triumph Daytona 955i
- Jaká je současná tržní cena Triumph Daytona 955i?
- Současná tržní cena Triumph Daytona 955i, rok výroby 2005, je 154 240 CZK s průměrně najetými 42 997 km.
- Který je lepší? Triumph Daytona 955i nebo Triumph Sprint ST?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Triumph Daytona 955i?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Triumph Daytona 955i.
- Jak stabilní je cena použitého Triumph Daytona 955i? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2006 byla stabilita ceny Triumph Daytona 955i dobrá v porovnání s jinými motocykly Supersport. Cenový trend byl -4% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Triumph Daytona 955i?
- Na trhu je po Triumph Daytona 955i průměrná poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.















