Buell XB12STT 2008
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Buell XB12STT 2008
Motor a pohon
| Výkon motoru | 101 HP |
|---|---|
| Převodovka | Pás |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Vzduch |
| Posunutí | 1203 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1365 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 798 mm |
| Suchá hmotnost | 179 kg |
| Objem palivové nádrže | 14 l |
| Maximální rychlost | 220 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Buell XB12STT Historie
Buell XB12STT 2007

101 HP
1203 cm³
179 kg
FAQ Buell XB12STT
- Jaká je současná tržní cena Buell XB12STT?
- Současná tržní cena Buell XB12STT, rok výroby 2006, je 132 430 CZK s průměrně najetými 21 000 km.
- Který je lepší? Buell XB12STT nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Buell XB12STT?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Buell XB12STT.
- Jak stabilní je cena použitého Buell XB12STT? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2007 byla stabilita ceny Buell XB12STT špatná v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -12% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Buell XB12STT?
- Na trhu je po Buell XB12STT nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.





















