Honda CB 1300 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Honda CB 1300 2009
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 78 mm |
| Úder | 67.2 mm |
| Výkon motoru | 116 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7500 ot/min |
| Točivý moment | 117 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 6000 ot/min |
| Kompresní poměr | 9.6 |
| Startér | Elektrický |
| Počet převodových stupňů | 5 |
| Válce | 4 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 1284 cm³ |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Píst | Čtyři písty |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Jednoduchý píst |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Výška sedla | 790 mm |
| Objem palivové nádrže | 21 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Honda CB 1300
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Honda CB 1300 Historie
Honda CB 1300 2008

116 HP
1284 cm³
234 kg
Honda CB 1300 2007

116 HP
1284 cm³
234 kg
Honda CB 1300 2006

116 HP
1284 cm³
234 kg
138 265,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 1300 2005

116 HP
1284 cm³
234 kg
116 955,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Honda CB 1300
- Jaká je současná tržní cena Honda CB 1300?
- Současná tržní cena Honda CB 1300, rok výroby 2010, je 142 400 CZK s průměrně najetými 45 484 km.
- Který je lepší? Honda CB 1300 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Honda CB 1300?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Honda CB 1300.
- Jak stabilní je cena použitého Honda CB 1300? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2009 byla stabilita ceny Honda CB 1300 normální v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl +2% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Honda CB 1300?
- Na trhu je po Honda CB 1300 vysoká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Honda CB 1300 Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků























