Benelli Tornado 1130 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Benelli Tornado 1130 2009
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 107 mm |
| Úder | 66 mm |
| Výkon motoru | 163 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 10500 ot/min |
| Točivý moment | 124 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 8000 ot/min |
| Startér | Elektrický |
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 3 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 1131 cm³ |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2039 mm |
| Výška sedla | 810 mm |
| Suchá hmotnost | 195 kg |
| Objem palivové nádrže | 19 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Benelli Tornado 1130 Historie
Benelli Tornado 1130 2008

167 HP
1131 cm³
196 kg
Benelli Tornado 1130 2007

167 HP
1131 cm³
196 kg
Benelli Tornado 1130 2006

167 HP
1131 cm³
196 kg
FAQ Benelli Tornado 1130
- Který je lepší? Benelli Tornado 1130 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Benelli Tornado 1130?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Benelli Tornado 1130.
- Jak je populární Benelli Tornado 1130?
- Na trhu je po Benelli Tornado 1130 velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.























