Yamaha FZ-6N 2008
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Yamaha FZ-6N 2008
Motor a pohon
| Výkon motoru | 98 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 4 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 599 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1440 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 795 mm |
| Suchá hmotnost | 185 kg |
| Objem palivové nádrže | 19 l |
| Maximální rychlost | 225 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Yamaha FZ-6N
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Yamaha FZ-6N Historie
Yamaha FZ-6N 2011

78 HP
600 cm³
185 kg
Yamaha FZ-6N 2010

78 HP
600 cm³
185 kg
91 674,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha FZ-6N 2009

78 HP
600 cm³
185 kg
91 729,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha FZ-6N 2008

98 HP
599 cm³
185 kg
87 648,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha FZ-6N 2007

78 HP
600 cm³
185 kg
105 397,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha FZ-6N 2006

98 HP
599 cm³
185 kg
66 530,00 Kčprůměrná tržní cena
Yamaha FZ-6N 2005

98 HP
599 cm³
185 kg
81 786,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Yamaha FZ-6N
- Jaká je současná tržní cena Yamaha FZ-6N?
- Současná tržní cena Yamaha FZ-6N, rok výroby 2008, je 80 880 CZK s průměrně najetými 27 262 km.
- Který je lepší? Yamaha FZ-6N nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Yamaha FZ-6N?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Yamaha FZ-6N.
- Jak stabilní je cena použitého Yamaha FZ-6N? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2010 byla stabilita ceny Yamaha FZ-6N velmi špatná v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -22% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Yamaha FZ-6N?
- Na trhu je po Yamaha FZ-6N velmi vysoká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Yamaha FZ-6N Obrázky
Zdroj: 1000PS




























