Ducati Monster S2R 800
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Ducati Monster S2R 800 2007
Motor a pohon
| Výkon motoru | 77 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Chlazení | Olej-vzduch |
| Posunutí | 803 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1440 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 800 mm |
| Suchá hmotnost | 173 kg |
| Objem palivové nádrže | 14 l |
| Maximální rychlost | 205 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Ducati Monster S2R 800
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Ducati Monster S2R 800 Historie
Ducati Monster S2R 800 2006
Ducati Monster S2R 800 2006
77 HP
803 cm³
173 kg
Ducati Monster S2R 800 2005
Ducati Monster S2R 800 2005
77 HP
803 cm³
173 kg
116 353,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Ducati Monster S2R 800
- Jaká je současná tržní cena Ducati Monster S2R 800?
- Současná tržní cena Ducati Monster S2R 800, rok výroby 2005, je 123 410 CZK s průměrně najetými 43 107 km.
- Který je lepší? Ducati Monster S2R 800 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Ducati Monster S2R 800?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Ducati Monster S2R 800.
- Jak stabilní je cena použitého Ducati Monster S2R 800? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2008 byla stabilita ceny Ducati Monster S2R 800 velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl +18% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Ducati Monster S2R 800?
- Na trhu je po Ducati Monster S2R 800 vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny je zřídka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.

























