Ducati Hypermotard 1100 S 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Ducati Hypermotard 1100 S 2009
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 98 mm |
|---|---|
| Úder | 71.5 mm |
| Výkon motoru | 90 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7750 ot/min |
| Točivý moment | 102.9 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 105 ot/min |
| Kompresní poměr | 10.5 |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni, Suchý |
| Převodovka | Řetěz |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 2 |
| Počet ventilů na válec | 2 |
| Ventily | Desmodromický rozvod |
| Chlazení | Vzduch |
| Posunutí | 1078 cm³ |
Přední náprava
| Značka | Öhlins |
|---|
Zadní náprava
| Zavěšení | Jednoduché kyvné rameno |
|---|---|
| Značka | Öhlins |
Podvozek
| Rám | Ocel |
|---|---|
| Typ rámu | Mřížková trubka |
Přední brzdy
| Píst | Čtyři písty |
|---|---|
| Technologie | radiální, Monoblok |
| Značka | Brembo |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Dvojitý píst |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Rozvor | 1455 mm |
| Výška sedla | 845 mm |
| Suchá hmotnost | 177 kg |
| Objem palivové nádrže | 12.4 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Ducati Hypermotard 1100 S
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Ducati Hypermotard 1100 S Historie
Ducati Hypermotard 1100 S 2008

95 HP
1078 cm³
180 kg
209 068,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Ducati Hypermotard 1100 S
FAQ Ducati Hypermotard 1100 S
- Jaká je současná tržní cena Ducati Hypermotard 1100 S?
- Současná tržní cena Ducati Hypermotard 1100 S, rok výroby 2008, je 230 400 CZK s průměrně najetými 31 608 km.
- Který je lepší? Ducati Hypermotard 1100 S nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Ducati Hypermotard 1100 S?
- V porovnání s jinými motocykly Supermoto je dostupnost normální. Na trhu je k dispozici průměrné množství motocyklů Ducati Hypermotard 1100 S.
- Jak stabilní je cena použitého Ducati Hypermotard 1100 S? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2009 byla stabilita ceny Ducati Hypermotard 1100 S špatná v porovnání s jinými motocykly Supermoto. Cenový trend byl -16% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Ducati Hypermotard 1100 S?
- Na trhu je po Ducati Hypermotard 1100 S vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny méně často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Ducati Hypermotard 1100 S Obrázky
Zdroj: 1000PS


Zobrazit více obrázků





























